اطلاعیه شماره (12) اسامی نفرات برتر رشته های حفظ مرحله اول

اسامی نفرات برتر رشته های حفظ قرآن کریم مرحله اول دومین دوره مسابقات قرآنی مشکات اعلام شد.

اسلامی نفرات برتر رشته های حفظ راه یافته به مرحله نهایی به شرح ذیل است.
لطفاً پیش از مطالعه اسامی نفرات برتر، اطلاعیه شماره 11 را مطالعه فرمایید.
 
  • نفرات برتر رشته حفظ 10 جزء پسران
    مصطفی کریمی
    محمدحسن گودرزی
    محمدطاها قویدل
    رضا بصائری
    سیدامیرمهدی حسینی
    محمدمهدی حاجی زاده
    مانی قبادی
    محمدطاها ساجدی اوغورآباد
    محمدمهدی آهنگری
    حبیب اله صادقی
    سیدعلی خاتمی
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ 20 جزء پسران
    علی آجرلو
    نیما مدائنی بیله درق
    امیرمهدی جعفرپور
    امیرحسین یکه دهقان
    علیرضا حسینی
    امیرعلی بنابی سرتختی
    محمد حکمتی
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ کل قرآن کریم پسران
    علی فیضی
    صدرا پوینده مهر
    محمدسام رحمت اله زاده
    سجاد فرزی
    مرتضی ریاحی
    علی شریفا زواره
    مهدی یارقدیمی
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ 10 جزء آقایان
    مهدی نوروزی
    محمد نبی احمدی
    مهدی میرزایی
    حمیدرضا اسمعیل زاده
    قاسم محمدی اصل
    عبدالله مرادی
    علی کاظمی
    محمد اسدی
    رسول نجفی
    سیدرضا میرهاشمی
    علی علیدوست
    علی مقیمی
    محمد خانی
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ 20 جزء آقایان
    مجتبی علی رضالو
    حسن چاقمی
    سپهر زارع تیموری
    مهدی کلوندی
    سیدحسین صالحی
    علی آدینه پور
    علی زمانی پناه
    حسن پروازی
    ابوالفضل اناری
    محمدطاها ابراهیمی زاده
    کمیل هادی پور
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ کل قرآن کریم آقایان
    محمدرسول تکبیری
    بهزاد عبداللهی
    سپهر باقری
    محمدحسین میرزایی
    عبدالله صمدیان
    عباس احتشام کاشانی
    علیرضا سیفی
    علیرضا مرادی
    عبداله اللهویردی زاده
    محمدامین سلیمانی
    علی اصغر سیفی
    سعید یوسفی
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ 10 جزء دختران
    زهرا کریمی
    مبینا محمدی
    مائده گنج علی
    فاطمه عباسی سمنانی
    مهدیه گنج علی
    فاطمه ارضاری چشمه
    سحرسادات خاتمی
    آیدا مهرورز
    فاطمه گل محمدی
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ 20 جزء دختران
    زهرا همتی
    آتنا اسدپور
    نادیا عابدینی
    معصومه تهوری
    مهدیه هزاره
    فاطمه گرزین
    فاطمه محمدبیگی
    مطهره میرزایی
    مهلا کتبی
    نرگس نوروزی
    زهرا رضایی
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ کل قرآن کریم دختران
    زهرا خلیلی
    حنانه خلفی
    نرگس نورمحمدی
    زهره هزاره
    مهناز رجبعلی بیگلو
    زینب فیضی
    محیا محمدی
    راضیه امین
    فاطمه شاه ویسی
    غزل غنجی

    ---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ 10 جزء خانمها
    حمیده پناهی
    زهرا جعفری
    زینب حسنی
    زینب رضوانی زاده
    محبوبه سادات سیدصالحی
    زینب حاجی جمالی آرانی
    فاطمه رضایی فرد
    اعظم حیدری
    حمیده اسماعیلی
    زهرا مظفری سوادکوهی
    سیده فاطمه نجفی موسوی
    هانیه صفری کرهرودی
    فاطمه آزمون
    فاطمه رضایی
    فاطمه قلعه نویان
    مهدیه علیمرادیان
    فریبا جانباز لیلی
    ریحانه کمیجانی
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ 20 جزء خانمها
    زهرا چراغچی
    نوشین امیدوار
    زهرا محبی
    لیلا خزایی پول
    راضیه محمدی
    تقوا داوودی
    صبیحه حسنی
    فاطمه سادات غفاری
    کوثر بکماز
    مریم عسگری
    فاطمه آقایی
    زهرا انجیله ای
    نسرین چترنور
    فاطمه شفیعی
    کوثر تبیانیان
    فاطمه ترکاشوند
    معصوه وجودی نسب
    زهرا میرزا علی پور
    مرضیه دانش کهن
---------------------------------------
  • نفرات برتر رشته حفظ کل قرآن کریم خانمها
    فرزانه جعفریان
    سمانه زاهدیان فرد
    زهرا عباسی
    زهره کریمی کاشانی
    فاطمه بهرامی
    زهرا انصاری
    عطیه تبیانیان
    سعیده سلطانی
    بهناز داودآبادی
    محدثه گرانمایه پور
    مریم تقی زاده
    فاطمه عارف
    زهرا فلاحی
    مینا حسن پور
    آیسان فاضلی
    فاطمه کریمیان
    زهرا آزاد منجیری
    زهرا سیفی
    زینب سرخوش سلطانی
    ربابه جعفرلو